LT   EN   RU  
2014 m. spalio 1 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Snieguolė ir septyni nykštukai

Karalaitė Snieguolė gyveno puikiuose rūmuose kartu su pikra pamote karaliene. Pamotė jos nemylėjo, vertė dirbti pačius juodžiausius darbus ir dėvėti skarmalus. Snieguolė ryžosi bėgti. Ji apsigyveno miške, nykštukų trobelėje. Tačiau pamotė ją surado. Mergaitė atsikando užnuodyto obuolio ir užmigo mirtinu miegu. Ją pažadinti galėjo tiktai tikros meilės bučinys. Staiga nykštukai nustebę pakėlė galvas: kažkur tolumoj dundėjo žirgo kanopos ir buvo girdėti skambus vyro balsas. Po valandėlės į laukyę įjojo aukštas, gražus jaunikaitis. Nušokęs nuo žirgo, jis skubiai priėjo prie karsto ir priklaupęs pabučiavo sustingusias karalaitės Snieguolės lūpas. Snieguolės akių vokai krustelėjo. Ji atsimerkė ir, išvydusi princą, linksmai nusišypsojo...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tamplieriai (7)    Architektūra (11)    Siemens (6)    Auklės (3)    Jausmai (27)    Kelionių įspūdžiai (26)    Mobilūs ryšiai (193)    Parašiutizmas (15)    Erich Fromm (5)    Delfinologija (4)    Elektroninės šiukšlės (10)    Aviacija (38)    Archeologija (42)    AMD (3)    Kandidatai į prezidentus (5)    Nokia (24)    Turizmas (151)    Atleidimo svarba (2)    Šaudymas iš lanko (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Kazimiera Prunskienė (13)    Užsienyje (2)    Monitoriai (11)    Miestų bendruomenės (7)    Kalėdos (12)    Lietuvoje (5)    Imtynės (29)    Konspiracija (2)    Filatelija (11)    Sąmokslo teorijos (19)    Interjero dizainas (13)    Meninė gimnastika (14)    Pyktis (6)    SSL sertifikatai (6)    Bendravimas (743)    Šaulys (7)    Užgavėnes (9)    Matematika (2)    Siamo katės (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Dalia Grybauskaitė (16)    Skundai (22)    NLP (8)    Kalbos kultūra (39)    Ekologiškas maistas (2)    Žuvys (7)    Katės (33)    Sel (10)    Literatūra (239)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!