LT   EN   RU  
2014 m. balandžio 24 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Snieguolė ir septyni nykštukai

Karalaitė Snieguolė gyveno puikiuose rūmuose kartu su pikra pamote karaliene. Pamotė jos nemylėjo, vertė dirbti pačius juodžiausius darbus ir dėvėti skarmalus. Snieguolė ryžosi bėgti. Ji apsigyveno miške, nykštukų trobelėje. Tačiau pamotė ją surado. Mergaitė atsikando užnuodyto obuolio ir užmigo mirtinu miegu. Ją pažadinti galėjo tiktai tikros meilės bučinys. Staiga nykštukai nustebę pakėlė galvas: kažkur tolumoj dundėjo žirgo kanopos ir buvo girdėti skambus vyro balsas. Po valandėlės į laukyę įjojo aukštas, gražus jaunikaitis. Nušokęs nuo žirgo, jis skubiai priėjo prie karsto ir priklaupęs pabučiavo sustingusias karalaitės Snieguolės lūpas. Snieguolės akių vokai krustelėjo. Ji atsimerkė ir, išvydusi princą, linksmai nusišypsojo...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Helouvynas (7)    Vartotojai (29)    Shidokan (3)    Pramogos (191)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Antanas Terleckas (2)    Kailiniai (15)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Civilinė sauga (7)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Runkeliai (18)    Šventės (117)    Metalistai (8)    BTV (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Masonai (7)    Modemai (8)    Miestų bendruomenės (7)    Vaistai (15)    Firmos (12)    Stalo žaidimai (7)    Auklėjimas (7)    Pasakos (60)    Kačių veislės (25)    Joninės (6)    Dažasvydis (3)    Tamplierių ordinas (7)    Šaulys (7)    Sportiniai šokiai (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Knygos (23)    Fajetai (2)    Velykos (10)    Euro naujienos (2)    Lietuvių fantastika (11)    Bibilija (10)    Egiptas (24)    Mama ir vaikas (48)    Bendravimas (743)    Susitaikymas (9)    Bitė (5)    Miniatiūros (7)    Liberalai demokratai (3)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Makaronai (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    2009 metų horoskopas (15)    Aukštasis mokslas (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!