Teritorijos kontrolę perima JAV – Lietuva okupuota
| |

Teritorijos kontrolę perima JAV – Lietuva okupuota

Atkreipiame dėmesį, kad dvišaliame susitarime kalbama ne apie NATO, o JAV. Apie tai įspėjome dar prieš metus, kalbėdami apie kai kuriems Lietuvos karo ekspertams (Matoniui) nežinomą JAV įstatymą S.2277, kuriame smulkiai išdėstytas JAV veiksmų, įtraukiant Lietuvą į karą su Rusija, planas ir finansavimas. Jame aprašytas ir propagandinio karo scenarijus, ir karinių bazių kūrimas, ir raketų pafrontės valstybėse dislokavimas.

Žydrasis maras. Ar yra jam priešnuodis?
| |

Žydrasis maras. Ar yra jam priešnuodis?

Prieš porą metų Discovery telvizija rodė filmą apie geriausiai prisitaikiusių parazitų dešimtuką. Pirmoje vietoje – toksoplazma – grėsmingiausia. Šio mikroskopiškai mažo parazito šeimininkas platintojas – katės. Toksoplazmai vystytis reikalingas tarpinis gyvūnas – žiurkės. Pakliuvusi į žiurkės organizmą, toksoplazma išskiria medžiagas, kurios pakeičia žiurkės smegenų veiklą taip, kad katės šlapimas gyvūnėliui tampa malonumo dirgikliu. Taip toksoplazma tampa žiurkės smegenų ir kūno šeimininke. Gyvūnėlis pradeda ieškoti katės šlapimo, žinoma pakliūva katei į pilvą ir pražūva, užtat toksoplazma grįžta pas šeimininką – katę, taip užbaigia savo vystymosi procesą. Prasideda naujas ciklas.

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (4 dalis)
|

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (4 dalis)

Kinas Vangas Siandziunas iš Sičuano provincijos pradėjo užkandžiauti stiklu, nes jis, anot vyriškio, traškus ir skanus. Jis dalijasi prisiminimais: „Netyčia prarijau didoką žuvies kaulą. Nieko nenutiko. Iš smalsumo slapta sukrimtau kelis gabalėlius stiklo – irgi nieko nenutiko.” Nuo tada vyriškis retkarčiais suvalgo elektros lemputę: „Kasdien nevalgau, tik kartais. Suvalgau elektros lemputę per pusryčius. Per dieną suvalgau ne daugiau nei vieną lemputę.” Kinas lemputę sutrina, suberia į vandens stiklinę, o tada gurkšnoja. 24-erių metų šiaurės Londono gyventojas Aymanas Najafi Dubajuje nuteistas mėnesį kalėti už tai, kad viešoje vietoje pabučiavo moterį. Dubajaus valdžia britų porą apkaltino padorumo taisyklių pažeidimu, kai viena restorano lankytoja pranešė apie besibučiuojančius jaunus žmones. Britų apeliacija nebuvo patenkinta. Jaunavedžius per vestuvių ceremoniją sutuokė 1,5 m aukščio sėdinti robotė “I-Fairy” su plastikinėmis kaselėmis ir žybsinčiomis akimis. Šios įvykusios jungtuvės yra pirmosios, kurioms vadovavo robotas. “Prašom pakelti nuotakos šydą”, – metaliniu balsu paprašė robotė, kuri jaunavedžiams bučiuojantis maždaug 50-ies svečių akivaizdoje mosavo rankomis. Šios vestuvės įvyko viename restorane Hibijos parke Tokijo centre. Ceremonijai ant restorano stogo vadovavusi “I-Fairy” buvo papuošta gėlių girlianda, o jai iš apačios prijungti laidai buvo nuvesti už juodos užuolaidos, kur slėpėsi ir komandas į kompiuterį suvedinėjo roboto kontrolierius.

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (3 dalis)
|

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (3 dalis)

„Smurtas Lietuvoje vykstant gėjų eitynėms“, – skelbė Didžiosios Britanijos visuomeninio transliuotojo BBC interneto svetainė. Čia pažymėta, kad renginį sutrikdė susirėmimai. Kai protestuotojai ėmė mėtyti į dalyvius petardas ir akmenis, policijai teko panaudoti ašarines dujas ir areštuoti keliolika žmonių. Kaip teigiama bbc.co.uk, saugumą renginio metu užtikrino šimtai policininkų. Jie stengėsi sulaikyti daugiau nei tūkstantį protestuotojų, iškėlusių įvairius plakatus ir skandavusių įžeidimus eisenos dalyvių pusėn. Tarp pastarųjų buvo nemažai užsieniečių, diplomatų ir europarlamentarų. Viena žinomiausių pasaulyje žiniasklaidos priemonių priminė, kad teismas buvo sustabdęs leidimą eisenai, tačiau pasipiktinus ne tik prezidentei Daliai Grybauskaitei, bet ir kelioms tarptautinėms organizacijoms bei užsienio politikams, galiausiai buvo patenkinta organizatorių apeliacija. Eitynėse dalyvavę keli šimtai žmonių, laikydami vairovykštės spalvų vėliavas, dainuodami ir šokdami žygiavo palei Neries upę. Britų žurnalistai pažymėjo, kad Lietuvoje, kuri 2004 m. įstojo į ES ir kurioje tvirtas pozicijas turi Katalikų bažnyčia, homoseksualumas tebėra tabu. Šalis nuolat kritikuojama dėl paplitusios netolerancijos seksualinių mažumų atžvilgiu. „Pirmosiose Lietuvos homoseksualų eitynėse – dūminės bombos ir katalikų maldos“, – rašoma tinklalapyje lezgetreal.com.

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (2 dalis)
|

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (2 dalis)

Metų pradžioje planuota atidaryti vyriausios Lietuvos raganos Vilijos Lobačiuvienės raganavimo mokyklą, kurią galėtų lankyti ir vaikai. Kauno taryba nusprendė, kad už šiukšles gyventojai turi mokėti pagal būsto plotą. Neatsiliko ir Klaipėda. Sumokėti litai už šiukšlių išvežimą nebus grąžinti. Rūšiuoti atliekų – neverta. Atliekų rūšiavimas sužlugdytas, Lietuva virsta antruoju Neapoliu. Klaipėdos paplūdimiuose: dvokas ir šiukšlės. Rokiškio rajone dar yra išlikusių gatvių pavadinimų rusų kalba. Kauno klerkai į komandiruotes užsienyje įprato važinėti ne po vieną, o būreliais. Komisarai ir prokurorai apkaltinti pagalba kontrabandininkams. Aplinkos ministras apie STT dėmesį miškininkams nieko nežinojo. Prekyba dėvėtais drabužiais smuko kone perpus. Atsiradus skrydžių, neliko keleivių. Vilniečius maitina ir Baltarusija. Genų inžinierių kūriniai ieško kelio ir prie lietuvių stalo. Dėl maisto stygiaus kyla kainos. JAV dienraštis rašo, kad Lietuva – skurstanti, badaujanti ir praradusi viltį. Pederastai ir lesbietės braunasi į mokyklas. Švedai apie tai turi savo požiūrį. Nežabojama tolerancija priartėjo prie vaikų darželių. Prokuratūra uždarė prieš gėjus kovojančias interneto svetaines. Profesorius Leonidas Donskis nesupranta kas atsitiko, kad nepriklausomybės atkūrimo signatarai ir buvę Sąjūdžio herojai dalyvavo ksenofobų eitynes? Savo straipsnyje aktyviai propaguoja gėjų teises. Artūrui Račui tai patinka.

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (1 dalis)
|

Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis (1 dalis)

Dar sovietų laikas, prieš metų dvidešimt, vaikystėje žiūrėjau filmą “Tas Beprotiškas, Beprotiškas, Beprotiškas Pasaulis. Bilietai į kiną buvo pigus, 80 kapeikų kainavo. Filmas buvo geras, o juos ilgai rodydavo, todėl ir žiūrėjau ši filmą kelis kartus iš eilės. Gerus filmus tada rodė, pilnos salės žiūrovų buvo. Vėliau atėjus nepriklausomybei pradėjo rodyti komercinį kiną. Į visokius „Amerikietiškus pyragus“ ateidavo nedaug žmonių. Ir sumanė tada Biržuose nugriauti mano vaikystės kino teatrą „Širvėna“. Susprogdino vandentiekio bokštą, antrąjį bokštą užvertę tiesiai ant kino teatro ir sulygino vėliau pastatą su žeme. Ech globalizacija… Dabar ten prekybos centras „IKI Širvėna“. Nemėgstu dėl to šitų parduotuvių. Praėjo dvidešimt metų, apsidairiau ir matau, kad mes jau ilgą laiką gyvename beprotiškame pasaulyje. Ir tas pasaulis vis beprotiškėja. Papasakosiu savo draugams, kurie jau ilgą laiką gyvena užsienyje, kas čia tokio beprotiško mūsų Lietuvoje. Tikriausiai, dalis iš jūsų manote, kad užtenka tik paskaityti antraštes komerciškai-bulvariniuose tinklalapiuose ir jums jau viskas aišku? Šiame straipsnyje didelė dalis informacijos bus tik antraštės. Ar skaityti straipsnius, ar vaizdas jums jau aiškus – spręskite patys. Straipsnis humoristiškai-pesimistiškas. Turėkite truputi kantrybės. Taigi, kas tokio beprotiško per metus įvyko Lietuvoje?