| |

Energetiniai interjero ypatumai

Radiostezija. Pirmosios žinios apie šį mokslą mus pasiekia iš Egipto papirusų, parašytų prieš 6000 metų. Viename iš jų be aprašymo teksto randame ir piešinį vaizduojanti žmogų su virgule (vienu iš radiostezijos instrumentų) rankose. Radiostezija – vienas seniausių iš mums žinomų mokslų anksčiau šis mokslas įėjo į kitų mokslų sudėtį: Kinijoje feng – shui, Indijoje vatsu. Pasaulio istorijoje randame daugybę faktų patvirtinančių tai kad radiostezija nėra kelių išskirtinių civilizacijų mokslas. Ji priklauso visai žmonijai. Senovėje radiostezijos mokslo fenomenalumas buvo aiškinamas piktų dvasių kišimusi ir tai daugeliui kainavo net gyvybę, mokslas negalėjo normaliai vystytis. XIXa. pabaiga ir XXa. pradžia tai radiostezijos atgimimo metai. Ja domisi žymiausi mokslininkai ir rašytojai. 1911 m Hanoveryje įvyko pirmasis pasaulinis šio mokslo suvažiavimas. 1913 m. Paryžiuje įvykusiame 2 tarptautiniame eksperimentinės psichologijos kongrese buvo išnagrinėtas radiostezijos tuo metu vadinamos biolokacija metodas ir pritarta jam, buvo išduotos pirmosios licenzijos testuotiems specialistams – naudingų iškasenų ir vandens telkinių paieškoms.Šiuo metu tai SNO oficialiai pripažintas mokslas kuris iki šiol teisiškai norminiais aktais neaprobuotas Lietuvoje. Nuo seno žinomas paprotys virš durų kabinti pasagą, virš įėjimo. Manoma, kad ji atneša į statinį sėkmę. Eksperimentais buvo nustayta kad ji aktyvuoja teigiamą energiją. Tai iš teisų paslaptingas energetikos pasireiškimo efektas..

| |

Radiostezijos teorinių principų taikymas būstui

Feng shui remiasi keliais pagrindiniais principais, įvertinančiais energetinį-informacinį aplinkos poveikį mums ir mūsų energetinę sąveiką su mus supančiu pasauliu. Kaip mums žinoma iš klasikinės fizikos, yra dvi energijos rūšys – teigiama ir neigiama. Pagal feng shui teoriją jan – saulėta, pietinė šlaito pusė, in – šiaurinė. In ir jan feng shui teorijoje yra platesnė sąvoka nei fizikos energetiniai apibrėžimai. Tai bet koks dualizmas: neturtas ir gerovė, vyras ir moteris, mėnulis ir saulė, minkštumas ir kietumas, priekinis ir užpakalinis, kairė ir dešinė ir taip toliau. Būtina pabrėžti, kad in negyvuoja be jan ir atvirkščiai. In perteklius gimdo jan ir atvirkščiai. Pvz., vidurdienį pradeda gimti naktis. Feng shui sistemoje statiniai ir visos patalpos skirstomos į in ir jan. In statiniai – tai kapai. Jiems feng shui teorijoje skiriamas svarbiausias dėmesys: praeitis turi didelę įtaką ateičiai. Turiu su didele nuoskauda pripažinti, kad per savo darbo praktiką Lietuvoje neteko nustatyti tinkamos vietos kapavietėms, taisyti jų energetiką, kai užsienyje tai yra vienas iš pagrindinių radiostezininkų darbų. Teigiama energetika svarbi žmonių gyvenamiems statiniams ir jų darbovietėms. Radiostezijos žinovo uždavinys – sukurti žmonių aplinkoje harmoniją, tinkamiausią pagal paskirtį energetinių srautų santykį. Daug blogos energijos yra ten, kur blogas apšvietimas, kur patalpos užkrautos nereikalingais daiktais, tamsių spalvų, visada uždarytos (pavyzdžiui, sandėliai).

| |

Energetinis patalpų valymas

Energetinis aplinkos valymas – menas sutvarkyti jus supančią erdvę. Kad geriau suprastumėte, kodėl tai svarbu, norėčiau paaiškinti, kaip mes elgiamės su mus supančia energija. Energetiniu požiūriu visa, kas vyksta statiniuose, sukelia energetines bangas, kurias galime palyginti su akmens, mesto į vandenį, sukeltomis bangomis. Minėtos bangos daro poveikį visiems aplinkoje esantiems gyvuliams ir žmonėms, augalams, baldams, statinių sienoms, grindims ir luboms. Aplinkos energijų poveikis užsifiksuoja ir statinių struktūrose. Pasikartojančios nuotaikų situacijos, tam tikros savitos statinių atmosferos charakteristikos žinomos kiekvienam iš mūsų. Bet koks įvykis, jei lydimas stiprių emocijų, palieka pėdsakus. Energetinės bangos plinta visoje mūsų aplinkoje ir palieka pėdsakus. Tokios “nuosėdos” ypač susikaupia patalpų kampuose ir įvairiuose plyšiuose. Norėčiau pabrėžti, kad daugelio senovės kultūrų žmonės negyveno kampuotuose statiniuose. Pavyzdžiui, zulusai ir Amerikos indėnai gyvena tik apvaliuose statiniuose. Vaikai yra daug jautresni negu suaugusieji. Jie nemėgsta kampų, palovių, nemėgsta miegoti esant atdaroms drabužių spintelėms. Ši natūrali reakcija būdinga žmonėms, jautriems energetiniams poveikiams. Įsivaizduokite dulkių krūvas, voratinklius, užterštus patalpų kampus, nešvarumų pilnus plyšius ir taip toliau. Joks žmogus nenorės dirbti ir gyventi tokiose patalpose. Tačiau energetiniu lygmeniu dažniausiai gyvename būtent tokiose patalpose.