LT   EN   RU  
2016 m. gruodžio 9 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Kaip meilė gyvenimui iš esmės yra tik mirties baimė, taip žmonių siekimas bendrauti iš tikrųjų nėra tiesioginė reikmė: jos pagrindą sudaro ne meilė draugijai, o vienatvės baimė."
A. Šopenhaueris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Atmintis
  Sveikata > Psichologinė sveikata > Atmintis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-07-16
Kaip pagerinti atminti?

Žmogaus atmintis yra beribe ir tuo paciu trumpalaike. Ju yra kelios rušys, tai regimoji, girdimoji, jutimine ir kt. Vieni sugeba atsiminti ivairias skaiciu kombinacijas, matematines lygtis, telefonu numerius ir pan., o kiti turi lingvistine atminti, tai yra atsimena kalbas, straipsnius, literaturinius kurinius, eilerašcius.

Taigi, kaip pagerinti atminti arba jos neprarasti? Žinoma dauguma jaunu žmoniu ir taip turi gera atminti, bet yra išsiblaške ir gyvena gausios informacijos laikotarpyje, todel jiems yra sunku susikaupti reikiamu momentu. Tam šiais laikais yra prigalvota ivairiu atminties gerinimo pratimu. Vienas iš paprasciausiu kartoti mintinai daugybos lentele. Taipogi neprarasti atminties padeda elierašciu mokymasis mintinai. Užsienio kalbu mokymasis taip pat lavina atminti, stengiantis isiminti ivairius žodžius priverstinai skatiname dirbti musu smegenu atminties lasteles.

Vyresnio amžiaus žmonems taip pat priimtina šie metodai, taciau yra dar medikamentu, kadangi farmacija šioje srityje yra labai pažengusi. Žmones vartoja ivairus žolinius antpilus, hemoopatinius papildus, bei cheminius medikamentus. Apart to jiems patartina ivaldyti ir informacines naujoves (internetas, mobilieji telefonai, nes tai taip pat skatina atminti).

Taigi atminties gerinimas priklauso nuo jusu domejimosi pasaulio naujienomis, bei samoningumo.   

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    NSO (33)    Kino kritika (10)    Gyvūnai (174)    Atleidimas (4)    Buto remontas (3)    Fotografija (17)    Energetika (13)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Roko muzikos grupės (10)    6 branduolių (3)    Krišnaizmas (3)    Bankinės technologijos (11)    Žiniasklaida (108)    Parapsichologija (22)    Švedija (9)    Breakdance (4)    Tamplierių ordinas (7)    Vaiko sveikata (8)    Šamanai (7)    Erotika (8)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Liūtas (7)    Klonavimas (10)    Sportiniai šokiai (2)    Kaimo turizmas (5)    Barai (7)    Euro naujienos (2)    Moterims (34)    Vestuvės (16)    Aerobika (3)    Vorai (2)    Motociklai (12)    Firmos (12)    2009 metų horoskopas (15)    Helouvynas (7)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Modemai (8)    Kaziuko mugė (3)    Kelionių įspūdžiai (26)    Mistika (446)    Mokyklos (22)    Kulinarija (181)    Soliariumai (5)    Subkultūros (99)    Logistika (12)    Optinis ryšys (12)    Šventieji (10)    AMD (3)    Teisė (61)    Sportas (8)
1. Kaip pagerinti ir išlaikyti puikią atmintį?
2. Wikihow.com: Kaip pagerinti atmintį?
3. Gilus miegas - geriausias būdas pagerinti atmintį
4. Miegas – geriausias būdas gerinti atmintį
5. Atmintį būtina lavinti
6. Kaip sugauti vienaragi?: Įsiminkite lengviau: Loci metodas
7. Kaip sugauti vienaragi?: Atmintis (II dalis)
8. Kaip sugauti vienaragi?: Atmintis (I dalis)
9. Ką daryti, jeigu pablogėjo atmintis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!