LT   EN   RU  
2017 m. vasario 20 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Erotiniai masažai
Erotinis masažas

2010-08-30 | Būna, nuvargstam darbe ir vakare nebenorim netgi kalbėtis… Rutinos pilkuma įslenka ir į miegamąjį... O kai intymus gyvenimas praranda spalvą, santykiams gali iškilti grėsmė... Pamaloninkite vienas kitą, padovanokite vienas kitam mažų malonumo akimirkų ir galbūt situacija pasitaisys. Erotinis masažas — vienas iš būdų išreikšti savo artumą partneriui. Jis gali suteikti neapsakomą palaimą ir harmonizuoti jūsų intymų gyvenimą. Pasilepinkite abu vonioje. Vanduo lai nebus labai karštas, geriau vos vos šiltas. Įlašinkite keletą lašų šalavijais ar levandomis dvelkiančio vonios aliejaus (atpalaiduoja) ar žiupsnelį sandalmedžio aromato vandens druskos (žadina aistrą). Neskubėkite vienas kito sujaudinti, tiesiog pasimėgaukite kartu, lengvais judesiais švelniai liesdami vienas kitą. Vonioje neužsibūkite. Pagulėję joje dešimtį ar penkiolika minučių, gerai nušluostykite vienas kitą minkštu frotiniu rankšluosčiu ir patraukite į kambarį, kuriame jums maloniausia būti. Uždekite jame žvakutę ar naktinę lempą, jei mėgstate smilkalus, lai smilksta, tik rinkitės ne ypač aštrius kvapus. Jei pabodo lova, įsitaisykite ant grindų (pasitieskite čiužinį ar minkštą miegmaišį). Labai švelniai, pirštų galiukais glamonėkite jos veidą, kaklą, ausis. Po keleto minučių paprašykite, kad ji atsigultų kniūbsčia. Pradėkite masažuoti sėdmenis — jie labai jautrūs. Iš pradžių braukykite delnais (masažą visada reikėtų pradėti braukymu — stipriais tolygiais judesiais). Paskui galite švelniai paplekšnoti ir pagnaibyti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas. Ką reikėtų žinoti?

2010-08-18 | Erotinis masažas – malonus intymaus poros gyvenimo paįvairinimas. Joks išankstinis pasiruošimas tam dažniausiai nereikalingas, nes tereikia visiškai atsipalaiduoti ir į darbą paleisti rankas. Klausimų gali kilti nebent pradedantiesiems. Ką tokiais atvejais sužinoti vis tik nepakenktų? Visų pirma reikėtų pasirūpinti, kad tokios meilės sesijos niekas nesutrukdytų – geriau užsirakinti duris bei išsijungti mobiliuosius telefonus. Tik taip bus įmanoma visiškai atsipalaiduoti abiem partneriams. Neprošal pasirūpinti ir atmosfera: pritemdyti šviesas, uždegti žvakių, paleisti ramią mėgiamą muziką, erdvę iškvepinti eteriniais aliejais. Tai tradiciniai siūlymai, todėl kiekviena pora turėtų susikurti jai priimtiniausią romantišką atmosferą. Pradėti visų pirma reikėtų nuo abipusio atsipalaidavimo. Masažuojantysis taip pat negali būti nerimaujantis ar išsigandęs – kūno kalba iš karto viską išduos. Padaryti gerą masažą yra nelengva užduotis, tačiau jeigu masažuojantysis pakankamai atsipalaiduoja ir įsijaučia, lygiai tokia pat nelengva užduotimi tampa ir prastas masažas. Tad nerimauti nėra dėl ko. Visų pirma įsitikinkite, kad jūsų rankos nėra šaltos, priešingu atveju galite sukelti nemalonių pojūčių. Išspauskite ant delno šiek tiek masažinio aliejaus ar kremo, pašildykite jį ir pradėkite. Iš pradžių masažuokite švelniais judesiais, kuriuos per laiką vis stiprinkite. Masažo esmė – kūno lietimas, dėl to reikia stengtis palaikyti nuolatinį kontaktą su partneriu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas vyrams

2010-06-13 | Pirmiausia pasirūpinkite, kad jūsų meilės žaidimų kambaryje būtų pakankamai šilta. Turėkite masažinio aliejaus. Galite tiesiog sumaišyti alyvų aliejų su cinamonais. Ir nepamirškite išdykėliško nusiteikimo! Nurenkite savo partnerį ir paguldykite ant pilvo. Atsiklaupkite ant kelių tarp išskėstų jo kojų ir aliejumi išsitepkite savo krūtis. Tuomet lėtais, glostančiais judesiais krūtimis braukykite jo nugarą ir pečius. Išsitepkite aliejumi rankas ir imkitės partnerio sėdmenų. Kaire ranka masažuokite kairį, dešine – dešinįjį sėdmenų apvalumą. Darykite tai ganėtinai lėtais, stipriais sukamaisiais judesiais; vidutiniškai spausdama, delnu braukite ratus. Nykščiais slyskite vidinių šlaunų pusės link. Švelniai, nepakeldamos pirštų, padraskykite vidinę šlauny pusę, kilkite vėl kiek aukščiau, lyg netyčia brūkštelėkite per sėklides. Tuomet praskėskite sėdmenis ir masažuokite aplink išangę. jo kūnas tikriausiai ims virpėti iš susijaudinimo, bet dabar dar jo „nepaleiskite". Liepkite partneriui apsiversti ant nugaros. Prisispauskite prie jo visu kūnu ir lėtai slyskite žemyn, kol jo penis atsidurs jums tarp krūtų. Dabar rankomis suspauskite krūtis, o penis tegul slysčioja aukštyn – žemyn. Darykite tai kuo lėčiau. Jei jūsų krūtys yra per mažos, kad apglėbtų, galite laikydamos krūtis rankose, jomis tiesiog braukyti penį ir sėklides. Šitaip bus nė kiek ne blogiau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas moterims

2010-06-12 | Erotinis masažas tarsi degtukas užžiebia liepsną. Nagi, berniukai – pasitreniruokite užkurti laužą! Pirmiausia pasirūpinkite, kad jūsų miegamajame būtų pakankamai šilta. Rankas išsitrinkite aromatiniu levandų, ylang-ylang ar sandalmedžio aliejumi. Tegul partnerė atsigula ant pilvo, o jūs švelniais išilginiais judesiais pradėkite masažuoti jos sprandą ir kaklą. Švelniai braukykite, takšnokite pirštais, jos sprandą, kaklą ir pečius lieskite lūpomis. Liesdami piršais šonus, tuo pat metu išilginiais lyžtelėjimais glamonėkitę nugarą. Šitai sukels jos neapsakomą norą, kad tačiau – neskubėkite! Stipriau, karščiau pereikite prie kojų. Išbučiuokite kelių linkius, išmasažuokite vidinę šlaunų pusę. Perverskite ją ant nugaros. Įkaitusiais delnais apglėbkite ir masažuokite krūtis. Kiek tik įmanoma, neskubėkite! Bučiuokite sritį po speneliais – efektas turėtų būti maksimalus. Lyžčiokite išilgai šonkaulių gaktikaulio kryptimi. Galiausiai sutepkite rankas lubrikantu (K-Y, Astroglide ar kt.) ir švelniais sukamaisiais nykščių judesiais imkitės masažuoti išorines lytines lūpas. Kuomet išmasažuosite kiekvieną išorinių lūpų lopinėlį, praskirkite jas ir trumpam palieskite klitorį. Tada uždėkite abu nykščius ant plotelio tarp klitorio ir išangės ir masažuokite sukamaisiais judesiais. Dabar masažuokite klitorį, kaip paprastai darote ir mėgaukitės matydami, kaip partnerė virpa iš malonumo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Gilėjant krizei pinga erotinis masažas

2009-06-06 | Lietuvoje veikiantys erotinio masažo salonai skelbia akcijas ir mažina savo paslaugų kainas iki privačiai jas teikiančių „namudininkių“ lygio. Kai kurie užsienio ekonomistai pabrėžia: tai įtikimiausias rodiklis, kad krizė dar nepasiekė dugno. Praėjusią savaitę didžiausios pasaulyje verslo ir investavimo informacijos tiekėjos „Bloomberg“ komentatorius Matthew Lynnas pareiškė, kad tradiciniais būdais matuoti ekonomikos pakilimo ir nuosmukio šiais laikais negalima. Esą tikrąją padėtį galima nustatyti remiantis kitais kriterijais - intymių paslaugų kainomis ir nesantuokinių ryšių paplitimu. Vieni ekspertai stebi krovinių pristatymo tarifus, kiti - pinigų, kuriuos spausdina valstybių centriniai bankai, kiekį arba ieško atsigavimo ženklų nekilnojamojo turto rinkoje. Tačiau apžvalgininkas M.Lynnas teigia, kad vienas tikroviškiausių pasaulio ekonomikos indikatorių - Latvijos prostitučių paslaugų kainų kritimas. Kai jos vėl pakils, tai reikš, kad pasaulio ekonomika brenda iš krizės. Komentatorius remiasi kitu analitiku - Johnu Hemptonu. Jis tyrinėjo Baltijos šalių ekonomiką remdamasis Latvijos sekso darbuotojų įkainiais. Šiuo metu Rygos prostitutės už savo paslaugas prašo apie 30 eurų (150 litų), arba beveik triskart mažiau nei prieš metus. Lietuvoje intymių paslaugų industrijos neanalizuoja nė vienas ekonomistas. Net Laisvosios rinkos instituto darbuotojai tikina vertinantys tik valdžios sprendimus, kurie gali turėti įtakos verslui ir visai ekonominei situacijai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas su gyvatėmis

2008-10-07 | Gyvatės erotiškai masažuoja kūną Ilgą laiką svarbiausia fermos atrakcija buvo ne gyvatės, o nuodingi augalai. Lankytojai galėjo savo akimis išvysti augalų „spąstus“, kurie skirti visokių parazitų ir graužikų naikinimui. Bet po to, kai Adoja Barak atrado naują gyvačių erotinio masažo būdą, į fermą ėmė plūsti įvairaus amžiaus aštrių pojūčių mėgėjai. Pasak amerikiečių žurnalo Time korespondento, masažas primena šoko terapijos seansą, kai masažistė iš karto sudeda ant kliento kūno net kelias gyvates, tačiau tada pradingsta bet koks noras pradėti staugti iš siaubo ir baimės, o pabėgti – tiesiog neįmanoma. Tačiau šiuos pojūčius netrukus keičia kiti… 5-6 gyvatės, besijaučiančios ne itin jaukiai ant žmogaus kūno, šliaužia kiekviena į skirtingas puses. Patyręs masažistas gražįna šaltus ir gličius „gydytojus“ į vietą, supančiodamas jas taip, kad kuo ilgiau liktų ant nuogo žmogaus kūno vėsiu, judančiu „kamuoliu“. Sunkios ir karališkosios gyvatės bei pitonai naudojami itin gilaus veikimo masažui. Mažos, lengvos gyvatukės, šliaužiančios po žmogaus kūną, sukelia malonią vibraciją, todėl netrukus pradeda lytiškai jaudinti ir dirginti. Gyvačių erotinis masažas – patys geriausi vaistai potencijai gydyti ir stiprinti. Vyriškiui susidaro įspūdis, kad jo kūną švelniai glamonėja bent kelių moterų rankos, nes jis vienu metu jaučia glamones ir prie ausies, ant krūtinės, tapukojyje ir kojų pirštuose. Šis masažas nepaprastai atpalaiduoja, „nuima“ įtampą ir stresą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinio masažo pradžiamokslis

2008-04-28 | Taisyklingas erotinis masažas - tai klasikinės masažo technikos ir petingo kombinacija. Klasikinio masažo moko įvairiausi masažo vadovėliai, o štai petingo technikos subtilybės priklauso tik nuo abiejų partnerių. Pavyzdžiui, vieniems patinka švelnus žnaibymas ir kandžiojimas, o kitus ypatingai jaudina lengvas kutenimas plunksnele. Nors erotinį masažą galima daryti įvairiose vietose, jei tai atliekate pirmą kartą, patikimiausia ir saugiausia vieta - lova arba grindys. Idealu, jei prieš masažą abu su partneriu galite padrybsoti šiltoje vonioje. Iš bėdos tiks ir prausimasis duše. Vanduo atpalaiduos kūno raumenis bei parengs odą jūsų ypatingosioms glamonėms. Masažas pradedamas partneriui gulint ant pilvo, vėliau paprašykite jo apsiversti ant nugaros. Pamasažuokite partnerio kūną paprasčiausiais judesiais: glostykite, trinkite, švelniai pažnaibykite, patapšnokite. Taip pat erotinis masažas leidžia judesius rankomis papildyti glamonėmis liežuviu bei švelnutėliais krimstelėjimais. Lytinių organų srityje judesiai turėtų būti atsargesni ir švelnesni. Iš pradžių masažuokite visą kūną, nuo pakaušio iki kojų pirštų galiukų. Kad ir ką bedarytumėte (gali prireikti pasitaisyti plaukus ar gurkštelėti šampano), bent viena ranka turi nuolat liesti partnerio kūną - taip išsaugosite trapią nuolatinio kūniško artumo giją, kuri jūsų ypatingajam vakarui būtina. Daugiau dėmesio skirkite partnerio erogeninėms zonoms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas – garantuojame geidulį be žodžių

2007-10-16 | Kalbėsime ne apie erotinio masažo salonus, o apie teorinius ir praktinius dalykus, po kurių drąsiai galėsite versti savo mylimąjį į lovą ir sušukti: „Mažuti/-e, tu geriausiose erotinio masažisto/-ės rankose“! Tikėkite ir išbandykite praktiškai – masažas puiki preliudija prieš seksą. Visai netikėtai rankomis galite sukelti tokį geidulį, kokio neišreikštumėte net žodžiais. Prisilietimas, energija, paspaudimų jėga signalizuoja, ką masto jūsų antroji pusė ir kokiomis intencijomis liečia vienaip ar kitaip. Dar senovės haremuose masažo aliejai buvo garbinami ir pageidaujami masažo palydovai. Masažuojamojo kūnas ištepamas pašildytais aromatiniais aliejais nuo kaklo iki kojų pirštų galiukų. Labiausiai vertinti levandų, jazminų, rozmarinų, nes jie pasižymi stimuliuojančiomis savybėmis. Aliejų reikia ištepti ant odos storu sluoksniu ir tada įmasažuoti į odą. Masažą geriausia atlikti egzotiškoje aplinkoje, skambant ramiai muzikai. Patariame iš kambario išnešti kiek įmanoma civilizaciją „liudijančių“ daiktų: televizorių, mobiliuosius telefonus, kompiuterį ir kt. Dažnai toks masažas prasideda ir įsibėgėja į vienas kito lietimą, pozų keitimą, kada partneris ne tik guli, bet ir atsisėda priešais jus, jūs galite apkabinti ir švelniai glostyti nugarą. Arba mylimąjį masažuojate, bet jis privalo mėgautis ir negali liesti rankomis to, kuris masažuoja. Toks būdas įaudrina lėčiau, tačiau ne mažiau.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinio masažo paslaptys

2007-09-20 | Klasikinė situacija: jūs paruošėte vakarienę, uždegėte žvakes, pasidabinote nėriniuotais apatiniais, o jis... Grįžo iš darbo pavargęs ir piktas kaip šuva, todėl audringo sekso perspektyva jo visiškai nedžiugina. Laikas perimti iniciatyvą į savo rankas ir pasiūlyti mylimajam šį tą neįprasto. Ką pasakytumėte apie erotinį masažą? Patikėkite, net ir labiausiai nuo kojų nusivaręs vyras vargu ar sugebėtų to atsisakyti. Dauguma mūsų erotinį masažą vertina kaip tradicinės sekso preliudijos pakaitalą, nors iš tikrųjų istoriškai jis egzistavo pats savaime, atskirai nuo sekso. Tokio masažo menu garsėjo geišos – vienu švelniu prisilietimu jos galėjo vyrui sukelti tokią ekstazę, kad jiems apie kokį nors pratęsimą net mintis nekildavo. Erotinis masažas nuostabiai šalina stresą, padeda atsipalaiduoti, be to, partneriams suteikia galimybę ištyrinėti vienam kito kūnus – šios žinios gali būti aktyviai panaudotos vėliau. Esminiai elementai, naudojami erotiniame masaže – tai klasikiniai paglostymai, patrynimai ir pamaigymai, tik visi jie atliekami sulėtintai. Daugiausiai dėmesio skiriama tradicinėms erogeninėms zonoms. Vyrams tai – vidinės kojų pusės ir kelio duobutė, sritis nugaroje tarp menčių, kaklo nugarinis paviršius ir, aišku, tai, kas slepiasi tarp kojų... Atliekant erotinį masažą, būtina visiškai apsinuoginti – ir „pacientui", ir masažuotojui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Erotinis masažas - aistrai pakurstyti

2006-12-11 | Patirti kūno ir sielos palaimą gali padėti valanda atpalaiduojančio masažo. Po seanso net vairuoti rizikinga, nes poveikis išlieka dar ilgai. Tradicinis masažas gydo ligas, erotinis - sugrąžina intymaus gyvenimo džiaugsmą. Skambant saksofono melodijai iš tamsos išnyra vaikino siluetas. Jis beveik nuogas. Atletišką kūną dengia siauros trumpikės. Už rankos jis atsiveda tamsiaplaukę merginą, paguldo ją ant stalo ir kūną lėtais judesiai įtrina kvepiančiu aliejumi. Jie aistringai glosto vienas kitą, pamiršę, jog yra stebimi nuščiuvusios minios. Staiga publika sutartinai aikteli. Vaikinas ką tik grakščiai nusimetė trumpikes, paėmė merginą ant rankų ir... dingo tamsoje. Tai akimirka iš erotinio masažo programos, kurią prieš kelerius metus buvo galima stebėti viename sostinės klubų. Apie erotinį masažą nedaug kalbama, tačiau jo lyg saldaus deserto norisi paragauti. „Papasakosiu draugams, kad buvau Tailande“, - prisiminė kliento įspūdį taikomosios estetikos specialistė Edita Vigelytė. Jai tai – gražiausias ir labiausiai įstrigęs komplimentas po „keturių rankų“ masažo seanso. Šis masažas tapo viena geidžiamiausių dovanų mylimiems žmonėms artėjančių švenčių proga. „Rytoj devintą valandą ryto darysim „keturių rankų“ masažą“, - įbėgusi į studiją vyrui pranešė Edita. Masažą, kuriam būtinos ne dvi, bet keturios rankos, moteris atlieka kartu su vyru Arkadijumi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!