LT   EN   RU  
2017 m. vasario 20 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mylėjimosi pozos
Seksas automobilyje: Kaip pasirinkti tinkamą pozą?

2009-02-19 | Mylėtis automobilyje gali būti sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tie vyrai, kurie jau bandė šį malonumą, turbūt pastebės, jog yra susiduriama su tipiškomis problemomis: sėdynės, vairas, pavarų ar rankinio stabdžio lazdelės, vietos trūkumas. Sėkmė iš dalies priklauso nuo automobilio tipo, nes Smart'e pasimylėti tiesiog nepavyks, nors pasitelkus fantaziją viskas įmanoma. Tad pasiruošimo sąraše pirmąją vietą turėtų užimti automobilio pasirinkimas. Geriausiai šiam reikaliukui tiks vidutinio dydžio keturių durų sedanas. Štai keletas patarimų, kurie turėtų palengvinti jūsų malonų laiką: Ant galinės sėdynės. Viskas priklauso nuo noro, galite pasirinkti pozą gulėdami, kai jūsų draugė viršuje arba jūs viršuje. Taip pat galima pasirinkti ir sėdimą pozą, tik patogiau sėdėti vyrams. Taigi, atstumkite sėdynes kiek galima į priekį ir pradėkite sekso seansą. Ant keleivio sėdynės. Atstumkite keleivio sėdynę kiek galima atgal ir jūs pasiruošę malonumui. Pasirinkimų nėra daug: partnerė veidu į jus, tada galite ją bučiniais pamaloninti arba veidu į stiklą, rankomis atsiremiant į panelę. Ant mašinos. Kapotas yra tinkama vieta daugumai pozų: galite gulėti ant merginos, kai jos kojos jums ant pečių, mergina guli ant kapoto, o jūs ant jos arba atvirkščiai, mergina ant kapoto krašto, o jūs stovite ant žemės. Pasitelkus fantaziją galite pabandyti ir ant stogo. Be to, tuo pačiu metu mėgausitės ir grynu oru.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Balsavimas: seksualiausia erotinė poza

2009-02-13 | V amžiuje pasirodė garsioji knyga „Kamasutra“, kurią parašė Vatsayayana. Knygoje aprašytos įvairios lytinės sueities pozos, kurios sugrupuotos pagal tokius faktorius kaip vyriškosios varpos dydis ar moteriškosios makšties gilumas. Pozos aprašytos, siekiant, kad vyrai ir moterys savo santykius galėtų visokeriopai puoselėti ir lytinės sueities metu siektų kuo didesnį abipusį malonumą. Šiuo metu „Kamasutros“ siūlomų gudrybių griebiamasi, norint išsaugoti yrančius santykius. Malonumus siūlančios pozos pereina į komercinį lygį, pamirštant jų esmę. Seksas virto sportine aikštele, neįsiklausant į partnerio norus ir poreikius. Tiesa, kurią nori atskleisti „Kamasutra“ yra labai paprasta: abipusis lytinių santykių poreikis. Pakeitus pozą, santykių neišgelbėsi – santykiai byra smegenyse. Netgi atvirkščiai , kai pora atranda savas pozas, jomis ir reikia naudoti, nes būtent jos teikia abipusį malonumą, o kiekvienu gyvenimo etapu pozos gali keistis savaime. Jei kyla noras eksperimentuoti, geriausiai stebėti gamtą ir intuityviai ją mėgdžioti: iš to atsirado tokios pozos kaip „šuniukai“ ar vijoklis, kai moteris yra apsivijusi kojomis vyrą. Kalbant apie eksperimentus, toje pačioje „Kamasutroje“ užsimenama ir nurodomos pozos, kurios reikalauja stipraus fizinio ir energetinio pasiruošimo arba tiems, kurie užsiima joga. Priešingu atveju, galimos netgi traumos. Žinoma, kartais aistra kyla spontaniškai: nespėjama prigulti ar pavartyti prieš tai „Kamasutros“ knygos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mėgstamiausia moterų sekso poza

2008-10-23 | Norintys pasiekti sekso ekstazės, kiekvienas turi savų seksualinių fantazijų, kaip ir savo mėgstamos muzikos ar savų pomėgių atsipalaiduoti ir pakelti nuotaiką. Vyrai ieško įvairiausių būdų patenkinti moters libido. D. Britanijos agentūros iVillaqe potl tyrėjus nustebino apklausos rezultatai, kad viena sekso poza užima lyderio pozicijas moterų tarpe, nors iki tol galvota, kad tai - viena mėgstamiausia vyrų sekso poza. Apklausoje dalyvavo per 200 moterų, kurioms buvo užduotas vienintelis klausimas: " Kuri jūsų mėgstamiausia sekso poza?" Ir pateikti trys jo variantai - "misionieriaus" (vyras ant viršaus), "Doggy Style" (vyras iš nugaros), kitos. Suprantama, apklausos tyrėjai tikėjosi, kad dauguma dailiosios lyties atstovių balsuos už "misionieriaus" pozą. Paaiškėjo, kad moterų mėgstamiausia sekso poza - "Doggy Style" ("šuniuku"). Moterų aiškinimu, kai vyras iš nugaros, sueitis būna gilesnė ir jos dažniau patiria orgazmą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sekso pozos ir charakteris – sužinok, ką glaudi

2007-10-08 | Narstai savo naująjį draugą kaulelis po kaulelio. Klausinėji paprastų ir visiškai nereikšmingų klausimų – gi turi kažkas išaiškėti. Lauki bent mažiausios progos suprasti, kas jis per paukštis. Liaukis palikinėjusi jam po nosimi mergaitiškus psichologinius testus, pasakysim daug paprastesnį būdą – atskleisk savo draugužį analizuodama, kokia mėgstamiausia jo poza, kaip jis tave bučiuoja, ar liečia plaukus, kaip elgiasi sekso metu, ką sako jo akys... Užgula tave visu svoriu ir mėgaujasi stebėdamas savo „auką“ iš viršaus. Nepamirškime ir mažų niuansų – jį tiesiog įaudrina kandžiojimasis ir galimybė įsisiurbti į tavąjį kaklą. Ką gi turim padėties šeimininką, kuris kartais net pats nesuvokia, jog gyvenimas sukasi ne vien jam diriguojant iš viršaus. Ką sako psichologas. Jei jis viršuje nenustygsta ir juda it pagautas „tranco“, greitai patiria malonumą ir vakaro pasaka baigia be įmantrybių – susipažinai su šiek tiek pavydžiu, siekiančiu greitų, tačiau ne itin kokybiškų gyvenimo malonumų draugužiu. Gaila, tačiau jis niekada nebus geru meilužiu. Tokie asmenys dažnai skundžiasi migrena, šlapimtakių problemomis, nesiliauja rūkę ir žiūrėję kvailų amerikietiškų komedijų, kuriose visa filmo ašis „daug merginų patenkinantys superberniukai“. Jeigu jis juda lėtai ir giliai dūsauja, stengiasi tempti laiką ir nesimato pabaigos – mieloji, susiradai problemų rinkinį – reikiamu momentu jis nesugebės padrąsinti ne tik tavęs, bet ir pats drebės it epušės lapas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kamasutra

2006-06-19 | Kamasutra – tai senovės indų tekstų rinkinys apie seksą. Iki pat šių laikų yra laikomas pagrindine meilės knyga ne tik Indijoje, bet ir beveik visame pasaulyje. Autorius – Vatsjajana, gyvenęs apie 1–6 a. pr. m. e. Kūrinio pavadinimas sanskrito kalboje (kāma sūtra) reiškia „meilės aforizmai“ arba „išmintis apie meilę“. Kamasutra taip pat yra tam tikras sekso pozų žinynas. Joje, meno forma, yra pavaizduotos 64 pozos. Vatsjajanos supratimu, yra 8 mylėjimosi būdai, ir kiekvienas iš jų turi 8 pozas (tačiau sekso pozos sudaro maždaug tik penktadalį Kamasutros). Pozos dažniausiai yra vadinamos gyvūnų vardais, taip pat augalų bei kitų gamtos reiškinių vardais, tačiau pozų pavadinimai varijuoja priklausomai nuo vertimo ir tradicijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

69 poza

2006-06-19 | Poza 69 („šešiasdešimt devyni“, kartais anglų dar vadinama L-7, Kamasutroje vadinama varnos poza) yra mylėjimosi būdas, kuomet partneriai guli vienas ant kito, o jų galvos yra priešingomis kryptimis, ties partnerio tarpukoju, ir jie vienas kitam stimuliuoja lytinius organus burna. Tai yra oralinio sekso forma: vyro lytiniai organai yra čiulpiami ir glamonėjami (felacija), o moters - laižomi ir arba ten kišamas liežuvis (kunilingas). Partneriai guli vienas ant kito. Tuo atveju, kai vyras yra viršuje, o moteris apačioje, moteriai tai gali būti nepatogu, kadangi ejakuliacijos metu kai kurie vyrai labai stipriai stumia varpą į moters burną, o moteriai būnant apačioje šis spaudimas dar labiau sustiprėja ir gali būti nemalonus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 15

plačiau >>

Vilko poza

2006-06-19 | Vilko poza – sekso poza, aprašyta Kamasutroje; tai tarsi šuniuko pozos variantas stačiomis. Moteris atsistoja priešais vyrą, atsukdama jam nugarą, ir tada vyras prie jos prisiartina, įstumdamas varpą makštin iš galo (prieš tai jis gali kiek laiko patrinti varpą į putę, kad makštis pakankamai sudrėktų). Moteris smarkiai pasilenkia į priekį, beveik siekdama lovą – kad poza nevargintų, galima priešais ją padėti keletą pagalvių arba pastatyti staliuką. Pora taip pat gali mylėtis šalia ant grindų patiesto čiužinio arba lovos, taip pat galima pastatyti priešais moterį kėdę, kad moteris galėtų atsiremti arba įsitaisyti prie fotelio ar krėslo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Šaukštelio poza

2006-06-19 | Šaukštelio poza - viena iš sekso pozų, dar vadinama poza 99 (kaip priešprieša pozai 69). Šios pozos metu abudu partneriai guli ant šono, moteris priekyje, vyras už jos. Poza pavadinta taip dėl to, jog šios pozos metu partneriai guli taip, kad ties dubenimi yra kūno įlinkimas, primenantis šaukštelio duobutę, o du šaukštelius sukabinus vieną šalia kito, jie išsidėsto analogiškai kaip ir žmonės tokioje pozoje (jeigu prilygintume žmogaus dubenį šaukštelio duobutei). Abudu partneriai guli veidu į vieną pusę (vyras užmoters), šiek tiek sulenkę kojas. Moteris labai nežymiai pražergia kojas tam, kad vyras iš galo įvestų varpą į jos makštį. Šaukštelio poza yra labai intymi, kadangi sueities metu abu partneriai labai gerai jaučia vienas kito kūną, gali prisiglausti vienas prie kito ir glamonėtis bei bučiuotis (tiesa, ilgai bučiuotis moteriai nepatogu). Vyras gana lengvai gali glostyti krūtis, putę ir stimuliuoti klitorį, bučiuoti ausis ir kaklą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Dramblio poza

2006-06-19 | Dramblio poza - viena iš sekso pozų, aprašytų Kamasutroje. Gali būti kaip šuniuko pozos tęsinys. Moteris atsigula ant pilvo (gali remtis į lovą alkūnėmis, bet gali atsigulti ir visu svoriu), o vyras ją visu savo kūnu švelniai užgula. Moteris šiek tiek praskečia kojas, leisdama vyrui įvesti varpą. Vėliau ji gali reguliuoti savo pojūčius, sėdmenimis ir šlaunimis labiau suspausdama arba atleisdama varpą. Be to, moteris gali pasidėti pagalvę po pute (kiek pakeisdama penetracijos kampą). Vyras gali atsiremti rankomis į lovą, šitaip palengvindamas partnerei (atpalaiduoja ją nuo savo svorio) ir sustiprindamas penetraciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Smauglio poza

2006-06-19 | Smauglio poza (boa sueitis) – viena iš Kamasutroje aprašytų sekso pozų. Moters atsigula ant nugaros, vyras atsigula šalia jos. Tada ji šiek tiek pasisuka ant šono į vyro pusę, pakeldama kojas ir sulenkdama jas ant vyro šlaunų. Tuomet vyras švelniai iš šono įveda savo varpą į makštį. Moteris gali suglausti savo kojas, šitaip geriau išlaikydama varpą savyje ir sustiprindama pojūčius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!