LT   EN   RU  
2017 m. sausio 20 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sekso filmai
Seksas ir filosofija be sekso

2010-07-16 | Viename internetiniame tinklalapyje į kino filmų paieškas įvedęs žodį „sex“ - gavau 68 filmus, kurių pavadinimuose yra šis žodis. Didžioji dalis filmų sukurta JAV, kiti Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje ar tarkim Prancūzijoje (Sex is Comedy – C. Breillat, pažiūrėkit irgi kas dar nematėt, beje, prie jos filmų reikės sugrįžti, gal ir ne kartą), žinoma, iš to sąrašo visai neblogai žiūrisi ir S. Soderbergo „Seksas, melas ir video“, netgi bandai prisiminti filmą, kur ir Seksas, ir perestroika parodomi gan ironiškai, kaip pirmi „homo sovietikų“ žingsniai į Vakarus. Tačiau tame sąraše mane domina filmas, sukurtas 2005 metais, bendromis Irano, Tadžikistano ir Prancūzijos lėšomis, o projektą įgyvendino režisierius M. Machmalbafas (Mohsen Makhmalbaf) (1959). „Seksas ir filosofija“, taip vadinasi filmas. Siužetas čia paprastas. Vyras, pagal profesiją choreografas švenčiantis savo 40–metį, į šokių mokymo klasę pasikviečia buvusias mylimąsias. Jos keturios ir tai yra keturios filmo novelės, keturios skirtingos istorijos apie meilę. Prisimindamas meilės gimimą ir mirtį, jis nekalba taip, kaip rašė F. Beigbeder'is savo romane „Meilė trunka trejus metus“. Čia herojus supranta, kad kuo labiau šiuolaikinis pasaulis žmonių santykių plotmėje orientuojasi į seksą, tuo labiau tolsta nuo meilės. Anądien, viename internetiniame dienraštyje dar perskaičiau moters straipsnį, kaltinantį vyrus, kad šie atprato dėti pastangas siekdami moterų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Greitukas

2010-06-23 | Ilgos preliudijos ir ilgas seksas yra be galo gerai. Moteris gali spėti pasiekti kelis orgazmus, galima išbandyti daugiau pozų. Bet greitas seksas turi irgi savito žavesio. Kai jau esate įsiaudrinę – nuo žvilgsnių ar prisilietimų, kai ji sudrėkusi ir sako, kad nori tavęs čia ir dabar, tada reikia veikti nieko nelaukiant. Aistra nesuvaldomas dalykas. O jei prie jos prisideda dar ir adrenalinas, tada pojūčiai nenusakomi žodžiais. Norime Jums pasiūlyti kelias vietas, kuriose galite greitai (bet nebūtinai saugiai) nuleisti garą. Ilgoms preliudijoms viešose vietose laiko daug negali skirti, nes gali būti pastebėtas. Kino teatre yra jauki prietema. Dažnai porelės eina į erotinius filmus, kuriuose pamato save, sukyla emocijos, nebesuvaldomos rankos, partneriai susijaudina, o tada lieka užbaigti „darbą“. Tam tikslui porelės okupuoja paskutines eiles salėje arba baigia preliudiją oraliniu seksu. Tik neužtemkite į filmo pabaigą, nes ne laiku įsijungusios šviesos gali sugadinti visą romantiką. Seksas lifte ne vienam sukasi erotinių fantazijų sąraše. Dėl to galėtume padėkoti televizijai, nes tokį scenarijų galėjome pamatyti ne viename filme ar reklamoje. Ne visi liftai švarūs ir jaukūs, bet naujuose namuose yra net patogūs šoniniai turėklai ir veidrodžiai pojūčiams sustiprinti. Liftai būna įvairių dydžių, įvairiuose pastatuose. Nerekomenduojama okupuoti aktyviai naudojamo lifto (tarkim poliklinikoje), nes lifto užstrigimas bus greitai pastebėtas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bus „Seksas ir miestas 3“?

2010-06-17 | Kino centrų ekranuose kelias savaites sukasi gerbėjų ilgai laukta kino juosta „Seksas ir miestas 2“, tačiau filmo herojės Kerės Bredšou (akt. Sarah Jesicca Parker) buvęs vaikinas Aidenas (akt. John Corbett) viliasi, kad sulauksime ir trečiosios pilnametražės kino juostos. Trumpam sugrįžęs į „Seksas ir miestas 2“ aktorius įsitikinęs – šis filmas uždirbs pakankamai, kad būtų kuriamas „Seksas ir miestas 3“. „Antroji kino juosta buvo sukurta filmo gerbėjams, atsižvelgiant į jų vis dar neblėstantį domėjimąsi „Seksas ir miestas“ herojų likimais. Viliuosi, kad „Seksas ir miestas 2“ tikrai atsipirks, todėl manau pats laikas pagalvoti apie trečiosios filmo dalies kūrimą“, -- kalbėjo J.Corbettas. Aktorius įsitikinęs, kad tokiai minčiai pritartų ir žavioji „Seksas ir miestas“ merginų ketveriukė: Kerė (akt. S.J.Parker), Samanta (akt. Kim Cattrall), Šarlotė (akt. Kristin Davis) ir Miranda (akt. Cynthia Nixon). „Jos visos atsidavusios filmui, o ir filmo režisierius Michaelis Patrickas Kingas turi daug įvairiausių idėjų“, – sakė J.Corbettas. Tačiau nors aktorius tikisi, jog bus sukurtas filmas „Seksas ir miestas 3“, jis nemano, kad trečiojoje kultinio filmo juostoje vėl išvysime jo vaidinamą herojų Aideną. „Nemanau, kad dar pamatysime Aideną, jeigu bus sukurta dar viena filmo „Seksas ir miestas“ kino juosta. Tačiau, be abejo, esu atviras pasiūlymui filmuotis“, – sakė aktorius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ar vyrai įkanda "Seksą ir Miestą"?

2010-05-27 | Dvi savaites mano adresu plaukia kvietimai iš draugių, kolegių, pažįstamų: penktadienį susitinkam kokteilių bare, išgeriam Cosmopolitan ir einam į kiną. Pradžioje nesupratau, kodėl jos visos tų Cosmopolitan taip užsigeidė, kai šiaip dažniausiai renkamės 'house white wine'. Bet tereikėjo atsiversti pirmą pasitaikiusį žurnalą, kad mano atmintis sugrįžtu - juk pasirodo antrasis 'Sex & The City' kino filmas. Kad ir kaip norėčiau pasirodyti indviduali, protinga, nepasiduodanti toms paviršutiniškoms serialo herojėms, dievinančioms vyrus ir batus, tačiau nepajuntu kaip sucypiu, kad 'taip, būtinai einame'. Tad nenuostabu, kad milijonai pasaulio vyrų penktadienio vakarą namuose tūnos vieni, kol jų žmonos, draugės, sesės, mamos krykštaus kino teatruose. Prisimenu kaip pirmąsias 'Sekso ir Miesto' serijas išvydau Lietuvoje. Tuomet dar gyvenau su tėvais ir visai netyčia visi likome vakaroti prie televizoriaus. Juk žinote tą jausmą, kai kambaryje įsivyrauja nejauki tyla ir girdėti tik iš malonumo šaukiančios Samantos dejonės. Sekso scenos filme tuomet atrodo trunka amžinybę: visi lyg niekur nieko žiūrime į ekraną, nes juk neparodysi, kad tai verčia tave jaustis nejaukiai, bet viduje taip negera, kažko gėda, kol galiausiai mama paklausia, 'gal kam arbatos', ir išeina į virtuvę. Visai kiti jausmai užplūdo, kai po kelių metų, jau pradėjusi savarankišką gyvenimą, serialą žiūrėdavau su draugėmis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Seksas kaip kine: to geriau nedaryti!!!

2008-12-29 | Kas gi nesvajoja apie gražų, nepamirštamą, aistringa seksą – tokį, koks būna kine. Įsimintini erotiniai kadrai iš mėgstamo filmo įžengia į svajingas fantazijas ir, žinoma, pažadina norą pasaką paversti tikrove. Bet... atsargiai! Neskubėk to išbandyti praktiškai, mat, kaip sakoma, ne viskas auksas, kas auksu žiba, ir ne visos gundančios fantazijos gali virsti tikrai gundančiu seksu. Iš pradžių šiek tiek praskleiskime naivių erotinių iliuzijų šydą ir pakalbėkime apie filmavimo aikštelės kasdienybę. Prie epizodo, kuriuo mes gėrimės 1 minutę, visą dieną dirba armija profesionalų, pradedant puikiais grimuotojais ir stilistais ir baigiant įsiutusiu režisieriumi, kuris aktorių vaidinamus jausmus nuolat pertraukinėja šaižiais riksmais: „Dešiniau! Arčiau centro! Greičiau! Bučiuok! Daugiau aistros!". Kartais vienam bučiniui sugaištama gera valanda, kol komanda pagaliau išgirsta lauktąjį „Nufilmuota!" Arba ir vėl atsidūsta: „Dar vienas dublis"... Iš pradžių erotinių filmų aktoriai parepetuoja savo pozas ir veiksmus apsirengę. Tada pakartoja tai, ką išmokę, stebimi mažiausiai 3 žmonių – režisieriaus, garso režisieriaus (kuris įvairiose vietose pristato mikrofonų) ir operatoriaus (pastarasis ieško geriausių rakursų). Jei staiga paaiškėja, kad aktorės penktajame taške aiškiai matomas celiulitas filmo žiūrovams nepatiks, skubiai kviečiama dublerė. Vėliau – kadrų montavimas, jaudinantis įgarsinimas... Tada – prašom! Ideali nežemiško malonumo imitacija paruošta!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Seksas sovietmečio kine

2008-08-24 | Ar sovietmečio kine matytos gražios moterys apnuogintais pečiais ir išraiškingais žvilgsniais galima buvo laikyti seksualiomis – jums spręsti. Tačiau postsovietinius Rusijos kinematografijos laikus aktoriai prisimena su virpesiu… Ko tik nenurengė tada, nors už tai ir nekažin kokie dideli pinigai buvo mokami. Aktorės Veros Alentovos pirmosios erotinės scenos filme „Maskva netiki ašaromis“ buvo sukurtos jos vyro, režisieriaus Vladimiro Menšovo. 1981 metais tai buvo labai drąsu. O paskui prasidėjo… Filmas „Dievai pavydi“ nufilmuotas jau 2000 metais. Beje, pagrindinio vaidmens atlikėjui, kurio herojus - seksualus meilužis, tuo metu buvo 58 – eri… 1993 metais žinomas rusų aktorius Aleksandras Abdulovas filmavosi Dmitrijaus Meschijevo filme „Virš tamsaus vandens“, kuriame taip pat netrūko erotinių scenų. 1991 metais filme „Nakties žaidimai“ aktoriai Valentinas Gaftas ir Irina Alferova tiesiog meistriškai žaidė meilės žaidimus, kaip tikri įsimylėjėliai. Vardan teisybės reikia pasakyti, kad tais gūdžiais laikais aktoriai pakankamai išsilaisvinę ir atsipalaidavę pusnuogiai dūsavo ir rangėsi prieš filmavimo kameras. 2001 metais aktorė Irina Aleksimova seriale „Apsišaukėliai“. Nors filmas apie intelektualus literatus ir autorines teises, tačiau Irina turėjo galimybės parodyti, kad ji – erotiška, aistringa ir geidžiama. 1972 metais pastatytame filme „Soliaris“ aktorė Natalija Bondarčiuk apsinuogindama taip pat parodė savo seksualumą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Seksas kine ir realybėje: ar viskas įmanoma?

2008-08-10 | Kino filmuose vyrai visada moteris atveda iki orgazmo, o pastarosios po pašėlusiai audringos nakties atsibunda su puikiausiai išsilaikiusia šukuosena, tarsi būtų tik ką išėjusios iš kirpyklos. Lygindami savo seksualinį gyvenimą su rodomu kine, jaučiame nepilnavertiškumo kompleksą. Laikas baigti gyventi pagal stereotipus ir asmeniškai patikrinti, ar tai įmanoma ir kiek visa tai malonu? Meilės scena su Kim Basinger ir Mickey Rourke ne vieną kartą buvo tapusi arba fantazija, arba parodijos tema. Mickey paprašo Kim užrišti jam akis ir maitinti jį rankomis. Tiesa, produktų pasirinkimas kiek nelauktas: alyvuogė, vyšnių uogienė, pomidoras, dvi braškės, šampanas, makaronai, aviečių želė, čili pipiriukai, pienas, gazuotas vanduo ir medus. Pradėjus ragauti medų, vakarienė pereina į seksą. Baimindamasi dėl galimų skrandžio sutrikimų, aš iš anksto išgėriau virškinti padedančių vaistų. Palaukusi, kol vaistai pradės veikti, aš su savo išrinktuoju pradėjau puotą prie šaldytuvo. Jame tokiam įvykiui buvo išsaugota vištos šlaunelė, jogurtas, lydytas sūrelis, raugintų kopūstų, vynuogių ir rūgpienis. Kaip ir priklauso pagal scenarijų, visa tai buvo suvartota ir „patepta“ medumi. Eksperimento metu paaiškėjo, kad vaistai su tokiu produktų asortimentu nesusitvarkys, todėl aš patraukiau ne į lovą, o į tualetą. Pakelta galva, bet viena. Partneris tuo metu buvo įnikęs į svarbų darbą – prie virtuvės grindų prilipusio sūrio gramdymą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Seksas ir smurtas

2004-09-24 | Brutalumas, geidulys, kanibalizmas ir suplėšyti apatiniai užplūdo prancūzų kiną, o kraštutinumo ribos nukeliamos vis toliau. "The Independent" spausdina Jonathano Romney esė apie naujausią prancūzų kino tendenciją seksas ir mirtis. Trečiajame dešimtmetyje prancūzų aktorius, režisierius ir poetas Antoninas Artaud suformulavo "Žiaurumo teatro" idėją. Anot jo, spektaklis turįs išjudinti publiką: "Siūlau teatrą, kur sprogdinami fizinio smurto vaizdai užburia publikos jausmus, įtraukia juos į dramą lyg į aukštesnių jėgų sūkurį." Pakeiskite teatrą kinu ir turėsite gerą ryškios dabartinio prancūzų kino tendencijos apibūdinimą. Tendencijos, kurią kritikas Jamesas Quandtas žurnale "Artforum" įvardijo kaip "naująjį prancūzų kraštutinumą". Visą 9-ąjį ir 10-ąjį dešimtmetį angliškai kalbanti publika prancūzų kiną laikė madingu ir nekeliančiu grėsmės. Tai buvo provincialių bukolinių dramų pasaulis, kur archetipinė išdykėlė Amelija skraido po skaitmeninėmis technologijomis patobulintą Monmartrą arba alkoholyje mirkstantys Erico Rohmero paryžiečiai kankinasi negalėdami nuspręsti, kur praleisti pavasario atostogas. Tačiau prancūzų kine vis labiau įsivyrauja grafiškas seksualumas, smurtas ir socialinės apokalipsės pojūtis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Seksas ir miestas" - daugiau negu serialas

2004-06-10 | Nuo tos akimirkos, kai pasibaigus pirmajai serialo "Seksas ir miestas" serijai prabėgo titrai, apie naująją muilo operą prakalbo visa Amerika. Pasibaigus pirmajam filmo sezonui, apie jį kalbėjo visame pasaulyje. Serialas sukurtas pagal to paties pavadinimo romaną, kurį parašė žurnalistė iš Niujorko Kendes Bušnel. Tai - istorija apie beprotybes, kurios vyksta Niujorko miegamuosiuose ir didelio miesto gyventojų galvose. Serialas sulaukė tarptautinio rezonanso. O Amerikos mados pasaulyje jis padarė kone perversmą. Romano autorė buvo Kerės Bredšou (aktorė Sara Džesika Parker), tipiškos laikraščio žurnalistės, kuri nesidrovėdama gali aprašyti savo ir draugų gyvenimo epizodus, prototipas. Pirmą kartą seriale, kurį gali matyti didžiulė auditorija, moterys atvirai kalbasi apie seksą, meilę ir kitus intymius dalykus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Seksas yra komedija

2003-07-04 | Prancūzų kilmės režisierė Catherine Breillat savo vardą išgarsino skandalingais filmais. 1999 m. Lietuvos kino teatruose buvo rodoma erotinė drama „Romanas“ („Romance“), kurioje netrūko atvirų sekso scenų, o pagrindinį vyro vaidmenį atliko pornografijos filmų aktorius Rocco Siffredi. Didelių nesklandumų mūsų šalyje filmas nesukėlė, tačiau kaimyninėje Latvijoje dėl jo kilo nemažas pasipiktinimo skandalas. 2001 m. režisierė sukūrė provokuojančią dramą "Mano seseriai" ("A Ma Soeur"), kuri buvo uždrausta rodyti kai kuriose pasaulio šalyse, nes filme pasakojama apie vyresnio amžiaus jaunuolį, įkalbinėjantį nepilnametę merginą išbandyti analinio sekso malonumus. Šį kartą Catherine Breillat stengiasi įrodyti žiūrovams, kad nufilmuoti tokias skandalingas ir intymias scenas yra labai sunku ir sudėtinga. "Seksas yra komedija" - tai filmas apie erotinės scenos filmavimo užkulisius. Nors oficialiai neskelbiama, "Seksas yra komedija“ - tai beveik autobiografinis Catherine Breillat filmas, kuriame jos prototipo režisierę vaidina aktorė Anne Parrilaud ("Jos vardas Nikita“).

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!